Wokół nas

Udostępnij:

Wybraliśmy wykonawcę Novélii Bemowo

Międzynarodowy koncern pracujący przy nowej linii metra w Wiedniu wybuduje Novélię Bemowo na warszawskim osiedlu Górce.

16/05/2022

Międzynarodowy koncern pracujący przy nowej linii metra w Wiedniu wybuduje Novélię Bemowo na warszawskim osiedlu Górce.

Umowa na realizację Novélii Bemowo została podpisana z firmą Swietelsky. Koncern zobowiązał się do wybudowania 89 mieszkań w 7-kondygnacyjnym budynku przy ulicy Wieśniaczej do końca pierwszego kwartału 2024 roku.

Partnerzy z tradycjami 

Firma Swietelsky powstała w 1936 roku w Austrii. Obecnie działa w 19 krajach europejskich, od 2000 roku również w Polsce. Firma może pochwalić się m.in. realizacją naszego osiedla Alinea na Białołęce, a także budową Centrum Handlowego Okęcie w Warszawie i modernizacją stadionów w Krakowie, Gorzowie Wielkopolskim, Bełchatowie czy Łęcznej. Koncern specjalizuje się również w budownictwie kolejowym, dróg i mostów, tuneli, w tym obiektów położonych na terenach trudno dostępnych. Jego flagowym obecnie projektem w Europie jest rozbudowa wiedeńskiego metra.

– Bardzo cieszymy się, że zostaliśmy wybrani przez Bouygues Immobilier Polska na generalnego wykonawcę kolejnego dużego projektu mieszkaniowego. Naszym celem jest wniesienie znaczącego wkładu w tworzenie wartościowej przestrzeni mieszkalnej w Warszawie – mówi Klaus Bleckenwegner, dyrektor operacyjny Swietelsky AG.

Kameralne mieszkania na Bemowie

Novélia Bemowo powstanie w budynku o nowoczesnej formie. Projektanci przełamali bryłę rytmicznymi uskokami, a elewację na całej długości otaczają linie balkonów, których szklane balustrady pozwolą lepiej doświetlić wnętrze. Do wyboru będzie łącznie 89 mieszkań o układach 2-,3- i 4-pokojowych oraz zróżnicowanej powierzchni – od 35 do 126 mkw. 

Novélia Bemowo:

• Dobre połączenie komunikacyjne (10 minut spacerem do najbliższego przystanku)

• Nowa stacja metra Bemowo (15 minut spacerem)

• Ułatwienia dla mieszkańców: wideofony, stojaki na rowery

• Ekologiczne rozwiązania: oświetlenie LED, panele fotowoltaiczne, zbiornik wody deszczowej

• W pobliżu: przedszkole, żłobek, Park Górczewska, Park Moczydło

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0