Wokół nas

Udostępnij:

Nowe osiedle na warszawskim Bemowie

Tylko 200 metrów od planowanej stacji metra Chrzanów. W dzielnicy Bemowo budujemy nowe osiedle mieszkaniowe M Bemowo, inspirowane warszawską, przedwojenną szkołą modernizmu.

31/05/2022

Tylko 200 metrów od planowanej stacji metra Chrzanów. W dzielnicy Bemowo budujemy nowe osiedle mieszkaniowe M Bemowo, inspirowane warszawską, przedwojenną szkołą modernizmu.

247 mieszkań, umieszczonych w trzech budynkach i na sześciu kondygnacjach, będzie mieścić się przy ulicy Szeligowskiej na Chrzanowie, w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa.

Świetna lokalizacja

Zaledwie 200 metrów od inwestycji zaplanowano nową stację warszawskiego metra. Transport mieszkańcom zapewnią także autobusy oraz dogodny wyjazd na trasę S8. W pobliżu jest m.in. duży supermarket, punkty usługowe oraz restauracje. Do największego terenu zielonego w dzielnicy – Parku Górczewska – można dotrzeć na piechotę w 15 minut. W planach miasta jest również budowa szkoły i przedszkola przy ul. Szeligowskiej.

Osiedle w modernistycznym stylu 

Charakterystyczną bryłę M Bemowo podkreślą balkony, których pełne balustrady zostaną specjalnie zaokrąglone w narożnikach budynków. O podwyższonym standardzie świadczyć będzie m.in. poziom wykończenia części wspólnych i elementów dekoracyjnych. Elewacja w kolorze białym, połączona z dekoracyjną płytką klinkierową, to nawiązanie do warszawskiej przedwojennej szkoły modernizmu, będącej inspiracją dla projektanta osiedla – prestiżowej warszawskiej pracowni HRA Architekci. 

Elegancko i rodzinnie

W osiedlowej przestrzeni do relaksu pojawią się nowe nasadzenia, ławeczki, miniserwis rowerowy ze stojakami, plac zabaw, a także budki dla ptaków i domki dla owadów. Zieleń na terenie inwestycji będzie nawadniana z systemu gromadzącego wodę deszczową. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji łącznie 257 miejsc parkingowych w hali garażowej i na parkingu naziemnym. Dodatkowym atutem będą specjalnie powiększone okna, dodające budynkowi lekkości i wpuszczające dużo światła.

Budowa M Bemowo rozpocznie się w czwartym kwartale 2022 roku. 

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0