Osiedle Lumea

Miejsce na przyszłość

Metraże mieszkań

0-0 m2

Lokale w ofercie

0

Liczba pięter

Lokalizacja

ul. Batalionów Chłopskich, mazowieckie

Termin oddania

3 kw. 2022

Metraże mieszkań

0-0 m2

Lokale w ofercie

0

Liczba pięter

Lokalizacja

ul. Batalionów Chłopskich, mazowieckie

Termin oddania

3 kw. 2022

Atuty inwestycji

Szeroki wybór mieszkań przy planowanej stacji metra

Modernistyczna stylistyka ze specjalnymi strefami zieleni z pnącymi się roślinami

Bliskie sąsiedztwo planowanych stacji drugiej linii metra – Chrzanów i Lazurowa

Funkcjonalne układy mieszkań dla rodzin

Osiedle Lumea to dwa, 4-piętrowe budynki charakteryzujące się minimalistyczną, modernistyczną stylistyką. Znajdzie się w nich łącznie 140 mieszkań.

Na ofertę składa się szeroki wybór lokali o metrażach od 27 m² do 114 m², od kawalerek po przestronne 4-pokojowe mieszkania dla rodzin. Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców w części z nich zaprojektowano osobne kuchnie oraz jasne łazienki. Do każdego mieszkania przynależy balkon, przestronna loggia albo ogródek – zawsze w cenie mieszkania.

? SPRAWDŹ INTERAKTYWNĄ MAKIETĘ PROJEKTU. KLIKNIJ TUTAJ >

Fantastyczna lokalizacja – w okolicy 5 linii autobusowych, planowane stacje metra i szybki dojazd do trasy S8

Plac zabaw z licznymi atrakcjami

Dostęp do budynków za pomocą kodów i kart zbliżeniowych

Podziemny parking i miejsca naziemne

Gniazdka elektryczne w hali garażowej

Przeszklone wykusze do części mieszkań i wysokie okna

Osobne kuchnie i jasne łazienki w wybranych mieszkaniach

Wysoki standard części wspólnych – posadzki z lastryko, wycieraczki wpuszczane w posadzkę, efektowne portale drzwiowe

Sprawdź status projektu

To zawsze ekscytujący czas dla nas i naszych Klientów. Na początku sprzedaży inwestycji wybór mieszkań jest zawsze największy i jest to bardzo dobry moment, by dokonać wymarzonego zakupu ?
Po przeprowadzeniu wszystkich formalności i wyboru Generalnego Wykonawcy startujemy z budową projektu i Twojego przyszłego mieszkania. Trwają prace związane z ogrodzeniem i porządkowaniem działki przed rozpoczęciem budowy.
To stan, w którym roboty budowlane zostały doprowadzone do poziomu terenu. Przykładowe prace na tym etapie obejmują zabezpieczenie wykopu, wykop, wylanie płyty fundamentowej czy postawienie ścian hali garażowej.
<p>To moment w którym postępy na budowie są najbardziej widoczne gołym okiem! Osiągnięcie stanu surowego otwartego wymaga prac z zakresu postawienia wszystkich ścian, stropów i dachu. Przeważnie na tym etapie rozprowadzane są już instalacje w konkretnych mieszkaniach i budynku.</p>

Lokalizacja

Postaw na wygodną przestrzeń

Gastronomia

Gastronomia

Edukacja

Edukacja

Handel i usługi

Handel i usługi

Ochrona zdrowia

Ochrona zdrowia

Sport

Sport

Metro Chrzanów (w budowie) – 11 minut spacerem (900 m)

Przystanek autobusowy (4 linie) – 10 minut spacerem (650 m)

Śródmieście – 18 minut autem (8 km)

Trasa S8 – 5 minut autem (2,6 km)

Park Górczewska – 7 minut spacerem (700 m)

Rezerwat przyrody „Łosiowe błota” – 16 minut rowerem (4,4 km)

Sprawdź widok inwestycji z lotu ptaka i zobacz najbliższą okolicę!

SPRAWDŹ TERAZ

Galeria

Zobacz, jak możesz mieszkać

Biuro sprzedaży

Spotkaj się z naszym doradcą i dowiedz się więcej

Osiedle Lumea

ul. Batalionów Chłopskich, Warszawa

Adres biura sprzedaży

ul. Szeligowska 32/lokal U1, Warszawa

Zadaj pytanie

Godziny otwarcia

pon.-pt. 12:00-19:00
sb. 10:00-18:00

Umów wizytę

Zadzwoń na bezpłatną infolinię

800 123 123

pon.-pt.: 9:00-18:00
sb.: 9:00-16:00

Osiedle Lumea

ul. Batalionów Chłopskich, Warszawa

Adres biura sprzedaży

ul. Szeligowska 32/lokal U1, Warszawa

Zadaj pytanie

Godziny otwarcia

pon.-pt. 12:00-19:00
sb. 10:00-18:00

Umów wizytę

Zadzwoń na bezpłatną infolinię

800 123 123

pon.-pt.: 9:00-18:00
sb.: 9:00-16:00

Do pobrania

Zapoznaj się z przydatnymi materiałami

Osiedle Lumea na Bemowie

Ulica Batalionów Chłopskich, Chrzanów

Doskonała komunikacja z resztą miasta Chrzanów to część Bemowa, która intensywnie się zmienia i rozwija, o czym świadczą planowane w tej okolicy kolejne przystanki II linii metra – z położonym najbliżej inwestycji Osiedle Lumea przystankiem Metro Chrzanów. Dzięki nowym połączeniom komunikacyjnym, w niedalekiej przyszłości, dojazd do centrum zajmie jedynie kwadrans. To również dobra lokalizacja dla tych, którzy na co dzień potrzebują omijać centrum, aby szybko i sprawnie dotrzeć do południowych dzielnic Warszawy lub wyjechać ze stolicy. Dojazd do trasy S8 zajmuje tylko 5 minut. Aż połowę dzielnicy stanowią tereny zielone. W kilka minut spacerem można dojść do pełnego trawiastych polan rozległego Parku Górczewska, w którego centralnej części znajduje się nowoczesny, kryty amfiteatr – miejsce organizacji wielu plenerowych imprez. Oprócz placu zabaw i linowego miniparku na jego terenie usytuowano siłownię na wolnym powietrzu i wybieg dla psów. Niemal w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się korty tenisowe, a wzdłuż ulic Lazurowej i Batalionów Chłopskich zaczynają się ścieżki rowerowe. Dla amatorów nietuzinkowej rozrywki okolica oferuje paintball na terenie Fortu Blizne, wrotkarnię i aerodynamiczny tunel przy ul. Poznańskiej. Tak więc miejsc do aktywnego wypoczynku jest tu pod dostatkiem. W pobliżu zlokalizowane są również szkoły i przedszkola – zarówno publiczne, jak i prywatne. Wygodę na co dzień zapewniają pobliskie sklepy i restauracje, a przede wszystkim liczne punkty handlowo- -usługowe położone u zbiegu ulic Lazurowej i Batalionów Chłopskich.

Nowe mieszkania od Bouygues Immobilier Polska dla Ciebie i Twoich bliskich 
Prosto z rynku pierwotnego

Na Osiedle Lumea składają się dwa 4-piętrowe budynki charakteryzujące się minimalistyczną, modernistyczną stylistyką. Znajduje się w nich łącznie 140 mieszkań: 75 w budynku A i 65 w budynku B. W ramach II etapu inwestycji planowana jest budowa dwóch kolejnych budynków o podobnym układzie. W kolorystyce elewacji dominuje biel przełamana detalem w kolorze jasnego drewna oraz szarościami ram okiennych i stalowych balustrad. Szczególną uwagę przykuwają wejścia w formie pergoli prowadzące do poszczególnych klatek. Tu i na ścianach szczytowych zaprojektowano specjalne strefy zieleni z pnącymi się roślinami. Wysokie okna, a także przeszklone wykusze mieszkań na parterze oraz pierwszym piętrze – o charakterze ogrodów zimowych – zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz.

Wnętrza w dobrym stylu
Na Osiedlu Lumea

Prowadzące do mieszkań części wspólne zaprojektowano w nowoczesnej i eleganckiej stylistyce. W utrzymanych w jasnych kolorach wnętrzach dominuje szlachetna szarość, a do wykończenia posadzek przewidziano użycie ponadczasowego lastryko. Efektowne portale drzwiowe na korytarzach, lustra w holach oraz atrakcyjne LED-owe oświetlenie tych przestrzeni dopełniają designerskiego charakteru. Ponadto projektanci wykorzystali zarówno praktyczne, jak i estetyczne wycieraczki wpuszczane w posadzkę oraz skrzynki na listy dopasowane do kolorystyki wnętrza. Komfort i bezpieczeństwo zapewnią mieszkańcom wideodomofony i system kontroli dostępu.

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0