Mieszkania na sprzedaż

Sprawdź wszystkie nasze inwestycje w sprzedaży

Mieszkania w Warszawie od sprawdzonego dewelopera

Nowe mieszkania z rynku pierwotnego na sprzedaż

Oferta w Warszawie jest bardzo zróżnicowana – obecnie oferujemy mieszkania w dzielnicach Warszawy takich jak Mokotów i Bemowo. Dostępne są mieszkania idealne na wynajem czy na start (kompaktowe i większe mieszkania 2-pokojowe), perfekcyjne dla rodzin (kompaktowe i większe mieszkania 3-pokojowe, a także 4-pokojowe) i apartamenty.

W naszej ofercie znajdziesz również mieszkania z dużymi ogrodami, balkonami i tarasami.

Bouygues Immobilier Polska we Wrocławiu

Mieszkania od sprawdzonego i doświadczonego dewelopera z rynku pierwotnego

We Wrocławiu oferujemy mieszkania o różnorodnych metrażach w dzielnicach Pilczyce i Śródmieście oraz ostatatnie mieszkania na Kowalach.

Poznaj Le Vert - kameralny projekt przy ulicy Pilczyckiej, który ma do zaoferowania mieszkania w zielonej okolicy, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. Obecnie w ofercie dostępne są mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe.

PERSPECTIVE przy ulicy Kwidzyńskiej (Kowale) to wyjątkowy projekt mieszkań w zabudowie willowej. Na osiedle składa się 13 kameralnych i 2-piętrowych budynków o współczesnym, minimalistycznym designie.

Sienkiewicza Résidence to wyjątkowy budynek w dwóch stylach Modern i Classic znajdujący się w sercu Wrocławia vis-à-vis Ogrodu Botanicznego. W Sienkiewicza Résidence znajduje się 114 eleganckich i wyjątkowo zaprojektowanych apartamentów o różnorodnych układach – od jednego do czterech pokoi.

Bouygues Immobilier Polska w Poznaniu

Sprawdź nasze mieszkania z rynku pierwotnego

W Poznaniu oferujemy aktualnie dwie inwestycje w dzielnicy Wilda: Vilda Unique i Vilda Moderne oraz najnowszy projekt Lune de Malta na osiedlu Łacina przy ul. Milczańskiej. Inwestycje znajdują się w doskonale skomunikowanych lokalizacjach z pełną infrastrukturą handlowo-usługową.

Lune de Malta to osiedle powstające na terenie dzielnicy Nowe Miasto przy ul. Milczańskiej 6 w pobliżu Jeziora Maltańskiego i Galerii Handlowych. Inwestycja wyróżnia się wysoką jakością części wspólnych, zarówno tych wewnątrz budynku jak i zewnętrznych terenów z zielenią, ścieżkami spacerowymi, placem zabaw i boiskiem wielofunkcyjnym. W ofercie znajdują się mieszkania od 1 do 4 pokoi w metrażach od 25 do 117 m kw.

Vilda Unique to projekt położony w centrum Poznania, w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta i Dworca Głównego. W kameralnym budynku znajdzie się tylko 69 mieszkań od 1 do 3- pokojowych w metrażach od 29 do 62 m.

Vilda Moderne to 7-piętrowy budynek położony przy ul. Spychalskiego, na skarpie łączącej Górną i Dolną Wildę. Znajdzie się w nim 129 mieszkań o różnorodnych układach i metrażach.

Apartamenty na sprzedaż w Gdyni

Nowe apartamenty z rynku pierwotnego w Gdyni od Bouygues Immobilier Polska

Żeromskiego 7 to nasza premierowa inwestycja w Trójmieście. Doskonała lokalizacja projektu, funkcjonalne układy mieszkań i modernistyczna architektura to jej niewątpliwe wyróżniki. Oferujemy mieszkania od 1 do 3 pokoi w tym idealne pod wynajem. Sprawdź naszą ofertę mieszkań w Gdyni.

Bouygues Immobilier Polska – nowe mieszkania na sprzedaż w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdyni

Szeroka oferta nowych mieszkań w największych miastach Polski

Nasze mieszkania i apartamenty na sprzedaż  w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdyni to komfortowe układy i funkcjonalnie zaplanowane przestrzenie. Znajdziesz tutaj mieszkania o różnych rozkładach i liczbach pokoi - od kawalerek (mieszkań 1-pokojowych) po mieszkania 2-pokojowe, 3-pokojowe, 4-pokojowe, a nawet ekskluzywne apartamenty. Oferujemy mieszkania idealne pod wynajem z rynku pierwotnego, a  także mieszkania dla singli i małych lub dużych rodzin. Ceny naszych mieszkań są zróżnicowane - na ich kształt wpływa między innymi wielkość mieszkania, ilość pomieszczeń, a także dostępna powierzchnia dodatkowa taka jak ogród, balkon lub taras. W ofercie dewelopera Bouygues Immobilier Polska znajdziesz szeroki wybór mieszkań z ogrodami, dużymi balkonami a także tarasami.

Budujemy w atrakcyjnych lokalizacjach - mieszkania od Bouygues Immobilier Polska znajdziesz obecnie w Warszawie w takich dzielnicach jak Bemowo i Mokotów (Siekierki). We Wrocławiu oferujemy mieszkania w Śródmieściu, Pilczycach i Kowalach. W Poznaniu z kolei - nowe mieszkania z rynku pierwotnego to Wilda i Łacina w pobliżu Jeziora Maltańskiego. Nasz premierowy projekt w Trójmieście – Żeromskiego 7 – budujemy w centrum Gdyni, w dzielnicy Śródmieście.

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Poinformujemy Cię o specjalnych ofertach i naszych nowych inwestycjach

Schowek

Liczba lokali: 0